1. pl
  2. en

Wojciech Żyłka 

TRENER PERSONALNY

Wojciech Żyłka - Trener personalny

 

"Sport to moja pasja od dzieciństwa” – Takie lub podobne zdania nie są moim ulubionym sposobem opisywania siebie. Jestem zwykłym człowiekiem o niezwykłych ambicjach, który odnalazł się poprzez pomaganie innym osiągać ich cele i  postanowił być jednym z najlepszych w tej branży.

 

Pierwsze kroki w branży fitness stawiałem w Wielkiej Brytanii w 2013 roku. Tam zdobyłem certyfikat Trenera Personalnego lvl 3, w jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych – Fitness Industry Education. Następnie rozpocząłem pracę w jednej z największych wówczas korporacji Jatomi Fitness, gdzie wielokrotnie zdobywałem tytuł najlepszego trenera w Polsce. Ale nie byłem zadowolony. Czułem, że mogę zapewnić moim klientom lepszą obsługę, więc zostałem freelancerem. To właśnie w tym czasie narodziła się idea projektu „Wysportowany”. Moi klienci nie są profesjonalistami biorącymi udział w zawodach fitness. To ambitni i pracowici ludzie, którzy chcą: poprawić swoją sylwetkę, zrzucić kilka kilogramów, poczuć się lepiej. Cieszą się również widząc, jak ich ciała stają się bardziej atletyczne i wydajne z treningu na trening. Każdy z nas jest inny i tak traktuję wszystkich moich klientów, którzy szukają pomocy korzystając z moich usług. Często ten sam cel można osiągnąć na różne sposoby. Moim zadaniem jest znalezienie tego, który najbardziej Ci odpowiada tak aby zarówno proces, jak i wyniki końcowe spełniały Twoje oczekiwania.

"Sport to moja pasja od dzieciństwa” – Takie lub podobne zdania nie są moim ulubionym sposobem opisywania siebie. Jestem zwykłym człowiekiem o niezwykłych ambicjach, który odnalazł się poprzez pomaganie innym osiągać ich cele i  postanowił być jednym z najlepszych w tej branży.

 

Pierwsze kroki w branży fitness stawiałem w Wielkiej Brytanii w 2013 roku. Tam zdobyłem certyfikat Trenera Personalnego lvl 3, w jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych – Fitness Industry Education. Następnie rozpocząłem pracę w jednej z największych wówczas korporacji Jatomi Fitness, gdzie wielokrotnie zdobywałem tytuł najlepszego trenera w Polsce. Ale nie byłem zadowolony. Czułem, że mogę zapewnić moim klientom lepszą obsługę, więc zostałem freelancerem. To właśnie w tym czasie narodziła się idea projektu „Wysportowany”.

Moi klienci nie są profesjonalistami biorącymi udział w zawodach fitness. To ambitni i pracowici ludzie, którzy chcą: poprawić swoją sylwetkę, zrzucić kilka kilogramów, poczuć się lepiej. Cieszą się również widząc, jak ich ciała stają się bardziej atletyczne i wydajne z treningu na trening. Każdy z nas jest inny i tak traktuję wszystkich moich klientów, którzy szukają pomocy korzystając z moich usług. Często ten sam cel można osiągnąć na różne sposoby. Moim zadaniem jest znalezienie tego, który najbardziej Ci odpowiada tak aby zarówno proces, jak i wyniki końcowe spełniały Twoje oczekiwania.

trener personalny katowice

143

 

klientów w formie

8000+

 

przeprowadzonych treningów

 

9 lat

 

doświadczenia jako trener

POZNAJ WSZYSTKIE OPINIE

OPINIE KLIENTÓW

Darek


"Kilka razy podchodziłem do drzwi siłowni, obawiając się, kogo tam spotkam, czy podołam... Na szczęście za drzwiami siłowni spotkałem Wojtka. I teraz wszystkim, którzy mają podobne obawy do moich, polecam, żeby ćwiczyli. Najlepiej z dobrym trenerem. Ja już znalazłem - wy szukajcie swojego.

Agata

 

Z Wojtkiem trenuje się bardzo dobrze! Treningi są urozmaicone, dobrze przygotowane i przebiegają w miłej atmosferze. Do tego dyspozycyjność i dopasowanie do osoby z którą trenuje. jeżeli ktoś ma ochotę to chętnie pomoże z układaniem diety i dodatkowymi treningami kardio. Ogólnie przeogromny pozytyw.

Wiola


"Hej. Ćwiczę z Wojtkiem kilka miesięcy to mój 3 i ostatni trener - więcej szukać nie muszę 😉. Profesjonalista, dzięki któremu zrzuciłam zbędny balast, nauczyłam się co to zbilansowana dieta. Z Wojtkiem nie ma rzeczy niemożliwych są wyzwania do pokonania. Motywuje i dba o o dobre samopoczucie na treningach;) Polecam go w 100%!"

Umów się na TWÓJ PIERWSZY TRENING!

 

Skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej współpracy.

 

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Wybierz usługę:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 737 875 192

wysportowany.oferta@gmail.com